Czas realizacji zamówień

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dokonujemy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Informacja o dostępności obuwia i czasie realizacji zamówienia jest podawana przy każdym produkcie. Przygotowanie zamówienia i przekazanie go do wysyłki zajmuje zazwyczaj 24 godziny.

 

Następnie czas dostawy zależy od wybranej formy wysyłki – jeżeli jest to kurier bądź paczkomaty InPost wysyłka dostarczana jest już następnego dnia roboczego. W przypadku odbioru osobistego, należy skontaktować się ze sklepem za pomocą maila sklep@footwear24.pl bądź telefonicznie pod numerem telefonu 728 111 512, w celu ustalenia czy dany produkt jest gotowy do odbioru.

 

Aby przyspieszyć proces wysyłki towaru należy wybrać płatność po odbiorze. W tym wypadku, obuwie zostanie wysłane tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostało złożone przed godziną 12:00. W przypadku płatności przelewem, należy pamiętać, że czas wysyłki wydłuża się o czas zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Na adres mailowy można przesyłać potwierdzenie wykonania przelewu co usprawnia proces wysyłki towaru.

W wyjątkowych przypadkach czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W takim przypadku niezwłocznie informujemy mailowo bądź telefonicznie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl